PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO BUDOWLANE "JAKUB"

mgr inż. Waldemar Kozera

O firmie

ofirmie

Na rynku budowlano-projektowym i remontowym działam od 1990 roku. Po otrzymaniu uprawnień budowlanych założyłem własną firmę, wykorzystując wcześniej zdobytą wiedzę i doświadczenie. Dzięki temu 27-letniemu doświadczeniu zbudowałem solidny fundament praktycznej i teoretycznej wiedzy, którą w dalszym ciągu pogłębiam.

Wiedza ta pozwala mi nie tylko dobrze rozumieć warunki panujące na rynku budowlanym, ale również być elastycznym przy realizacji przedsięwzięć. Dysponuję fachowcami w swoich dziedzinach, jeśli chodzi o brygady remontowo-budowlane i alpinistyczne, a w zakresie projektów i nadzoru – inżynierami do spraw instalacji sanitarnych oraz elektrycznych.

W branży budowlano-projektowej zwykła odtwórczość i powielanie schematów to za mało. Potrzebne jest wyczucie i inicjatywa. Dzięki ponad 1500 przedsięwzięciom zrealizowanym z zakresu wykonawstwa, kierowania budową, nadzoru budowlanego, przeglądów, projektowania, ekspertyz i odbioru mieszkań poznałem w szerokim zakresie wyzwania związane z budynkami eksploatowanymi oraz nowo-wybudowanymi. Do każdego działania podchodzę indywidualnie – dokonując oględzin zbieram dane, następnie analizuję, szukam najlepszych rozwiązań i objaśniam szczegółowo ewentualne zawiłości.

Rozumiem, że w tym obszarze dobra współpraca z ludźmi jest niemniej ważna niż posiadana wiedza. Dlatego chcę jak najbardziej usprawnić proces komunikacji i uprościć drogę od wysłania zapytania ofertowego do realizacji. Zachęcam do szczegółowego opisania potrzeb. Przeanalizuję je, wycenię i odpowiem na wszystkie nurtujące pytania. Na pewno znajdziemy najdogodniejsze wyjście i zrealizujemy zadanie, będąc w stałym kontakcie.

Nie zależy mi, żeby po prostu zrealizować powierzone zadanie. Zależy mi, żeby nie pozostawić wątpliwości.